Nationale Spellenweek van 26 okt t/m 1 nov

Samen spelen tijdens de Nationale Spellenweek in Waspik

Waspik – Van 26 oktober tot en met 1 november 2026 vindt de allereerste Nationale Spellenweek plaats. Ook in Waspik doen we mee! De Bibliotheek Waspik en Sociaal Cultureel Centrum Den Bolder slaan de handen ineen en nodigen iedereen uit om binnen te lopen, een spel uit te kiezen en gezellig samen te spelen.

Spel brengt mensen samen

Een spelletje spelen is een laagdrempelige en gezellige manier om anderen te ontmoeten. Je hoeft geen ervaren speler te zijn en kunt gewoon aanschuiven voor een potje. Of je nu met familie, vrienden of alleen komt: iedereen is welkom!

Tijdens de Nationale Spellenweek liggen er in Den Bolder verschillende spellen klaar uit het officiële Spellenweekpakket. Er is voor verschillende leeftijden en voorkeuren iets te spelen.

“De bibliotheek is een plek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten en waar iedereen welkom is. Met spellen voegen we daar op een eenvoudige en gezellige manier een extra mogelijkheid aan toe,” aldus Emely Kok van de Bibliotheek Midden-Brabant.

Gratis binnenlopen en spelen

Tijdens de Nationale Spellenweek kun je tijdens de openingstijden van Sociaal Cultureel Centrum Den Bolder gratis binnenlopen om een spel te spelen. Je hoeft je hiervoor niet aan te melden.

Kom gezellig langs, kies een spel uit en speel mee!

Praktische informatie

Datum: 26 oktober t/m 1 november 2026
Locatie: Sociaal Cultureel Centrum Den Bolder, Waspik
Toegang: gratis
Aanmelden: niet nodig
Tijd: tijdens de openingstijden van Den Bolder

Openingstijden:

  • Maandag t/m donderdag: 08.30 – 22.00 uur
  • Vrijdag: 08.30 – 18.00 uur (’s avonds alleen geopend bij activiteiten)
  • Zaterdag en zondag: geopend bij voorstellingen/activiteiten

De Nationale Spellenweek is een initiatief van Stichting Nationale Spellenweek en vindt plaats van 26 oktober tot en met 1 november 2026.

Kijk voor meer informatie op www.spellenweek.nl.