Het Beheer

Den Bolder is in staat, met de inzet van ruim 180 vrijwilligers, een bruisend cultureel centrum in het centrum van Waspik te zijn. Daarnaast werkt Den Bolder met een aantal vaste medewerkers om alle activiteiten in goede banen te leiden, en structuur in de organisatie te behouden.

Voor algemene vragen, reserveringen, op- en/of aanmerkingen kunt u zich richten tot: info@denbolder.nl
Voor alle PR-gerelateerde berichten kunt u mailen met: pr@denbolder.nl

Graag stellen wij onze medewerkers aan u voor: 

Simone van Griethuijsen (manager)

Contactgegevens:
E-mail: simone@denbolder.nl
Telefoon: 0416-311346

Barbera van Breemen (beheerder)

Contactgegevens:
E-mail: barbera@denbolder.nl
Telefoon: 0416-311346

Marjoleine Veldhuisen (beheerder)

Contactgegevens:
E-mail: marjoleine@denbolder.nl
Telefoon: 0416-311346

Fred van der Velden (beheerder)

Contactgegevens:
E-mail: fred@denbolder.nl
Telefoon: 0416-311346

Stijn Blankers (assistent beheerder)

Contactgegevens:
E-mail: stijn@denbolder.nl
Telefoon: 0416-311346

Telefoon

Ank Kievits (administratie)
Administratief medewerkster

Contactgegevens:
E-mail: ank.kievits@denbolder.nl
Telefoon: 0416-311346